Dave Grohl napisał książkę o swoim życiu. Kiedy premiera The Storyteller: Tales of Life and Music?

07.04.2021 11:27
Dave Grohl napisał książkę o swoim życiu. Kiedy premiera The Storyteller: Tales of Life and Music? Fot. Photoshot/REPORTER/East News

Dave Grohl poinformował niedawno, że napisał książkę "The Storyteller: Tales of Life and Music". Dowiedzieliśmy się, że pozycja zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Dave Grohl napisał książkę

Lider Foo Fighters zamierza podzielić się z nami "kolekcją wspomnień na temat głośno przeżytego życia" w książce, która ma zadebiutować już 5 października 2021 roku dzięki wydawnictwu Simon & Schuster Ltd.

Polecamy

Jak czytamy w oświadczeniu wydanym przez Dave'a Grohla:

Od najmłodszych lat w Waszyngtonie, przez wyjazd na trasę w wieku 18 lat, teraz zamierzam opowiedzieć wam swoje przygody, które przeżyłem za mikrofonem.

Polecamy

Grohl podzielił się również fragmentem książki "The Storyteller", który sam przeczytał:

Jak czytamy w KOLEJNYM oświadczeniu od Grohla:

Myślałem o tym przez kilka lat i nawet otrzymywałem propozycje na ten temat ("To bułka z masłem! Udziel wywiadu przez 4 godziny, znajdź kogoś, kto to napisze, daj swoją twarz na okładkę i gotowe!). Postanowiłem jednak zrobić to samemu. Zadowolenie, które czułem z powodu przypominania i spisywania tych opowieści było świetne. Nie mogę się doczekać, aż się nimi z wami podzielę. Oczywiście to nie oznacza, że rzucę swoją pracę, ale przynajmniej mogę się z wami podzielić moimi szalonymi marzeniami, które w większości się spełniły.

Książka "The Storyteller: Tales of Life and Music" Dave'a Grohla jest już dostępna w przedsprzedaży.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.