Dave Grohl poprowadzi nowy program muzyczny. Na ekranie będzie towarzyszyć mu... mama

25.02.2021 10:03
Dave Grohl Fot. shutterstock.com

Lider Foo Fighters, Dave Grohl poprowadzi wraz ze swoją mamą program muzyczny dla platformy Paramount+. Seria będzie miała sześć odcinków.

Dave Grohl ostatnio ma ręce pełne roboty. Grupa Foo Fighters wydała niedawno 10. album. Muzycy nie mogą wyruszyć z tej okazji w trasę koncertową ze względu na warunki epidemiologiczne na świecie, jednak ich krążek i tak świetnie się sprzedaje. Muzyk nie wyklucza też, że wreszcie dokończy solowe wydawnictwo, na którym pojawią się goście, których nie spodziewa się grono fanów muzyka.

Dave Grohl wraz z mamą poprowadzą nowy program muzyczny

Tym razem Grohl ogłosił współpracę z serwisem streamingowym Paramount+. Firma wraz z MTV Entertainment Studios stworzy specjalny katalog z muzycznymi programami.

Polecamy

Wśród nich pojawi się "From Cradle to Stage". Będzie to improwizowane show, które poprowadzi Dave Grohl z mamą, Virginią Hanlon Grohl.

Seria jest zainspirowana książką Virginii o tym samym tytule. W programie Grohl wraz z mamą będą badali relacje między wybitnymi muzykami a ich matkami. Jak rodzicielki gwiazd radziły sobie z rozłąką z dziećmi? Czy akceptowały ich kontrowersyjny zawód i życie wśród pokus, używek i podejrzanych działaczy show biznesu? Być może wkrótce się przekonamy.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.