Dave Lombardo zagra na ostatnim koncercie Slayera? Muzyk rozwiał wątpliwości fanów

25.11.2019 14:01
Dave Lombardo|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

W jednym z ostatnich wywiadów były perkusista Slayera, Dave Lombardo zdradził, czy pojawi się na pożegnalnym koncercie swojego dawnego zespołu.

Grupa Slayer po 40 latach zdecydowała, że pożegna się z fanami. Muzycy ogłosili zakończenie działalności i trasę, która objęła również dwa koncerty w Polsce. Zwieńczenie występów nastąpi w The Forum 29 oraz 30 listopada 2019 roku. Fani zespołu zaczęli się zastanawiać, czy na występach pojawi się wieloletni perkusista kapeli, Dave Lombardo.

Slayer: Dave Lombardo zagra na ostatnim koncercie grupy?

Dave Lombardo odszedł ze Slayera w 2013 roku, jego miejsce zajął wówczas Jon Dette. Chwilę później muzycy ogłosili, że ich nowym perkusistą został Paul Bostaph. Lombardzo nie rozstał się z kolegami w dobrych relacjach. Najprawdopodobniej artystów podzieliły nieporozumienia finansowe. Perkusista nie zakończył działalności muzycznej, Lombardo udziela się w kapelach takich jak Fantomas,  Suicidal Tendencies czy Dead Cross.

Przeczytaj także

Ogromny wkład muzyka w twórczość Slayera jest niepodważalny, stąd częste pytania, czy Lombardo ma zamiar pojawić się na pożegnalnej trasie kapeli. W wywiadzie dla WRIF, artysta rozwiał wątpliwości fanów słowami:

Nie. Co ty, stary, nie. [śmiech] Nie. Wydaje mi się, że mam inny koncert tego dnia. Gram na Knotfeście w Meksyku z Suicidal Tendencies, potem jadę do Salwadoru i gram na kolejnym festiwalu. Jestem wtedy na scenie.

Zobacz też: Kerry King zaliczył wpadkę. Próbował zagrać intro do "When the Stillness Comes" aż 4 razy [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.