Dave Mustaine gościnnie w singlu zespołu Joeya Jordisona, Vimic

Maciej Koprowicz
24.10.2017 12:22
Dave Mustaine gościnnie w singlu zespołu Joeya Jordisona, Vimic Fot. Romana Makówka/Antyradio, MARCOCCHI GIULIO/SIPA/EAST NEWS

Lidera Megadeth usłyszeć można w utworze „Fail Me (My Temple)” promującym album „Open Your Omen”.

Vimic to zespół, który w 2015 przeobraził się z grupy Scar The Martyr. Jego liderem jest perkusista Joey Jordison, który do 2013 występował w grupie Slipknot, skąd musiał odejść z powodu choroby.

Nowy zespół Jordisona zadebiutował w 2016 singlem „Simple Skeleton”. Właśnie pracuje nad pierwszym pełnowymiarowym albumem. Krążek zatytułowany „Open Your Omen” ukazać się ma w 2018 roku.

Pierwszym upublicznionym nagraniem z płyty jest „Fail Me (My Temple)” w którym gościnnie wystąpił sam Dave Mustaine z Megadeth. Muzyk dostarczył gitarowe solo do piosenki, zadbał także o miks i mastering całego albumu Vimic. O zespole mówił:

Joey Jordison i Vimic są niesamowici! Doskonałe bębnienie i ciężkie, melodyjne piosenki czynią ten zespół czymś, co musicie sprawdzić. Uwielbiam ich tak bardzo, że nagrałem solówkę do jednego z ich kawałków, „Fail Me (My Temple)”. Postanowiliśmy też zabrać ich na trasę po Ameryce Południowej, gdzie Megadeth jest bardzo popularny.

Utworu z jego udziałem można posłuchać na Spotify:

Ostatnie miesiące były dla Mustaine’a pracowite, szczególnie jeśli chodzi o występy gościnne. Artysta niedawno użyczył głosu do filmu „Halloween Pussy Trap Kill! Kill!”. Być może Dave będzie musiał jednak ograniczyć aktywność z powodu kłopotów ze zdrowiem. Ogłosił bowiem na swoim Twitterze, że zachorował na boreliozę.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.