Dave Mustaine powiedział, co lekarze sądzą o jego stanie zdrowia

18.09.2019 15:16
Megadeth Dave Mustaine|undefined Fot. . shutterstock.com

Dave Mustaine opowiedział, co lekarze sądzą o jego stanie zdrowia. Wokalista Megadeth walczy z rakiem gardła od czerwca 2019 roku.

17 czerwca 2019 roku Dave Mustaine ogłosił, że zdiagnozowano u niego raka gardła. Muzyk poinformował o tym fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Artysta przyznał wówczas, że jego sytuacja jest poważna, ale leczenie może przynieść satysfakcjonujące efekty. Po ustaleniu działań ze swoimi lekarzami, Dave podjął terapię. Jak łatwo się domyślić, Megadeth odwołał trasę koncertową, ale lider zapewnił, że zespół jeszcze wróci na scenę. 

Dave Mustaine opowiedział, co lekarze sądzą o jego stanie zdrowia

Jak podaje Blabbermouth, Dave Mustaine poinformował fanów, co lekarze sądzą o jego stanie zdrowia. Okazało się, że terapia muzyka niedługo dobiegnie końca. 

Jestem prawie na końcu leczenia, a moi lekarze są bardzo pozytywnie nastawieni do mojego procesu. Chciałbym podziękować wszystkim za wsparcie, które otrzymywałem przez ostatnie kilka miesięcy. Nie wiem, jak mam wyrazić wdzięczność [...] W przeciągu kolejnych tygodni dowiem się, jaki jest faktyczny stan mojego zdrowia, a o wszystkim was poinformuje [...].
Przeczytaj także

Na początku 2020 roku Megadeth wesprze Five Fingers Death Punch na trasie po Europie i Japonii. Zespoły wystąpią również w Polsce. Megadeth odwiedzi Warszawę już 12 lutego 2020 roku. Bilety na wydarzenie są już w sprzedaży. 

Zobacz także: Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves wystąpią w Warszawie 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.