Dave Mustaine wściekł się podczas niedawnego koncertu, wyzywał technicznego od najgorszych [WIDEO]

05.07.2022 14:12
Dave Mustaine wściekł się podczas niedawnego koncertu, wyzywał technicznego od najgorszych [WIDEO] Fot. IMAGO/Gonzales Photo/Terje Dokken/Imago Stock and People/East News

Dave Mustaine wymaga od swoich współpracowników sporo profesjonalizmu - przez to Megadeth w trakcie prawie 40 lat na scenie miało prawie 20 członków. Ostatnio przekonał się o tym pewien techniczny, który rozwścieczył muzyka podczas koncertu w Barcelonie.

Dave Mustaine wściekł się na technicznego. Wyzwał go od najgorszych [WIDEO]

Lider Megadeth nie zapamięta ostatniego koncertu w Barcelonie zbyt dobrze. Dave Mustaine wściekł się podczas Rock Fest w Katalonii, kiedy to techniczny zaczął przeprowadzać próbę dźwięku na scenie obok. Wszystko działo się oczywiście w trakcie koncertu legend thrashu, przez co Mustaine postanowił zareagować w sposób bardzo wulgarny.

Polecamy

Osoba, która nagrała wideo stwierdziła, że odpowiedzialny za to był techniczny Judas Priest. Info nie zostało jeszcze potwierdzone, ale jedno jest pewne - na przyszłość pamiętajcie, żeby nie denerwować Dave'a Mustaine'a podczas koncertów Megadeth, bo ten wyzwie was od najgorszych: 

Poczekamy chwilę, aż ten gość przestanie sprawdzać gitary na scenie obok. Ostatni koncert na tej trasie, dosłownie ostatnie k*rwa show, a tu jakaś pi*da musi pograć na gitarce, kiedy akurat my gramy koncert. Jak bardzo k*rwa trzeba być żałosnym smutnym, amatorskim ch*jkiem, żeby tak zrobić.

Polecamy

Mustaine potem zapytał się, czy mogą już dalej grać, a na dobitkę nazwał technicznego "je*aną pi*dą". Roast autorstwa lidera Megadeth zobaczycie poniżej (koło 9. minuty):

Megadeth w końcu wydał nowy singiel, który jest zapowiedzią nadchodzącego wydawnictwa. Płyta "The Sick, The Dying... And The Dead!" ma się ukazać 2 września 2022 roku, a promuje ją kawałek "We’ll Be Back". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.