Disturbed podzielił się koncertowym klipem w 360 stopniach do "Inside The Fire"

29.08.2019 16:19
Disturbed|undefined Fot. kadr z wideo

Obejrzyjcie widowiskowe wideo od Disturbed, który postanowił zaskoczyć swoich fanów teledyskiem w 360 stopniach.

Grupa Disturbed podzieliła się koncertowym nagraniem w 360 stopniach z koncertu w Londynie Alexandra Palace, w którym grał 11 maja 2019. W czerwcu pojawiła się EP-ka z utworami nagrana właśnie podczas tego koncertu.

Disturbed podzielił się koncertowym klipem w 360 stopniach do "Inside The Fire"

Na minialbumie pojawiło się 5 utworów, zarówno z płyty "Evolution", jak również starsze przeboje. Tym samym na EP-ce, dostępnej tylko w wersji cyfrowej, znajdziemy takie kawałki, jak "A Reason To Fight", "Inside The Fire", "No More", "Ten Thousand Fists" oraz "The Game".

Disturbed postanowił zaprezentować koncertowy klip do "Inside The Fire" w 360 stopniach. Dzięki temu możecie zobaczyć, jak wygląda publiczność z perspektywy muzyków stojących na scenie:

Ostatni album studyjny "Evolution" został wydany 19 października 2018 roku. Na pierwszy singiel wybrano "Are You Ready", drugim stał się "A Reason to Fight". Kolejno na singiel wytypowano "No More". Nowe kawałki polscy fani usłyszeli 20 czerwca 2019 na koncercie Disturbed na warszawskim Torwarze.

Zobacz także: David Draiman z Disturbed zdradził, kto według niego jest najlepszym frontmanem, jakiego zna

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.