David Draiman z Disturbed zdradził, kto według niego jest najlepszym frontmanem, jakiego zna

Joanna Chojnacka
13.06.2019 14:52
David Draiman|undefined Fot. Amy Harris/REX/Shutterstock/EAST NEWS

W jednym z ostatnich wywiadów David Draiman zdradził, kto jest jego ulubionym frontmanem. Sprawdź, kogo wybrał.

David Draiman udzielił niedawno wywiadu dla brytyjskiej stacji "Planet Rock". W rozmowie opowiedział między innymi o swojej technice śpiewu oraz osobach, które podziwia.

Dziennikarz zapytał lidera Disturbed o to, kto jest dla niego przykładem, jeśli chodzi o wokal. Odpowiedź chyba nikogo nie zdziwi.

Staram się zbliżyć do śpiewania w taki sposób, w jaki robią to najwięksi wokaliści wszech czasów. To Rob Halford czy Ronnie James Dio. Staram się dążyć do tego, żeby śpiewać tak czysto, a jednocześnie mocno jak mogę. Oczywiście nie jestem nawet blisko ich talentu. Mam nadzieję, że jeden z nich będzie z nami jeszcze przez wiele lat, a drugi spoczywa w pokoju.

David Draiman zdradził, kto jest jego ulubionym frontmanem

Co ciekawe, chociaż Draiman bardzo chwali sobie głosy metalowych idoli, jako najlepszego frontmana na świecie wyróżnił kogoś innego.

Te dwa głosy to najlepsi wokaliści na świecie. Jednak jeśli mam być szczery, największym frontmanem, jakiego widział świat, był zdecydowanie Freddie Mercury. Jego moc, charyzma i to jak zaznaczał swoją obecność na scenie. Mercury był kwintesencją frontmana.

Przeczytaj także

Disturbed wystąpi w Polsce

Grupa Disturbed już niedługo wystąpi w Polsce. Zespół Davida Draimana zagra koncert 20 czerwca 2019 roku w ramach trasy Evolution World Tour. Muzycy obiecali, że na imprezie usłyszymy nie tylko utwory z najnowszego albumu formacji, ale też hity zespołu takie jak "Down With The Sickness" czy "Inside The Fire"

Zobacz też: Dwóch Davidów Draimanów pojawiło się na koncercie Disturbed 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.