Duff McKagan opublikował teledysk do najnowszej piosenki

14.08.2019 12:59
Duff Mckagan|undefined Fot. . shutterstock.com

Premiera płyty "Tenderness" odbyła się 31 maja 2019 roku. Kilka miesięcy później Duff McKagan udostępnił teledysk do jednej ze swoich kompozycji.

"Tenderness" jest trzecim solowym albumem Duffa McKagana. Muzyk pracował nad płytą grając z Guns N' Roses na trasie "Not In This Lifetime...". Krążek jest utrzymany w stylu country, ale nie brakuje w nim punkowego zadziora. Na albumie znalazło się 11 kompozycji. Ostatnia z nich, "Don't Look Behind You" doczekała się klipu muzycznego.

Duff McKagan prezentuje teledysk do "Don't Look Behind You"

Artysta sam przyznał, że jego najnowszy album wypłynął prosto z serca. Duff razem z Shooterem Jenningsem nagrali płytę, o której nie zapomina się tak łatwo. Krążek ma bardzo intymny charakter. McKagan na początku chciał stworzyć kolejną książkę, ale uznał, że lepszym pomysłem będzie nagranie płyty. Jak zatem prezentuje się teledysk do piosenki "Don't Look Behind You" z albumu "Tenderness"? Wideo możecie obejrzeć poniżej:

Przeczytaj także

Duff McKagan wystąpi w Polsce. Muzyk przyjedzie 22 sierpnia 2019 roku do warszawskiego klubu Stodoła. Towarzyszyć mu będzie Shooter Jennings razem ze swoim zespołem. Bilety możecie nabyć za pośrednictwem strony LiveNation.

Zobacz także: Duff McKagan wystąpi w Polsce w 2019

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.