Duff McKagan powiedział, co jest powodem nieobecności Izzy'ego Stradlina w Guns N' Roses

25.07.2019 13:09
Duff McKagan o powrocie Izzy'ego Stradlina|undefined Fot. . kadr z wideo YouTube: Guns N’ Roses bassist Duff McKagan extended interview

Duff McKagan udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się o przyczynie nieobecności Izzy'ego Stradlina w reaktywowanym Guns N' Roses.

Reunion Guns N' Roses był dla fanów zespołu sporym zaskoczeniem. Grupa reaktywowała się w prawie oryginalnym składzie po 20 latach. Zabrakło jedynie Izzy'ego Stradlina i Stevena Adlera. I chociaż perkusista wystąpił z grupą na kilku koncertach, gitarzysty publiczność niestety nie zobaczyła. W wywiadzie, którego udzielił Duff McKagan dla "Rolling Stone Music Now", muzyk wypowiedział się na temat powodu nieobecności Stradlina.

Duff McKagan o braku Izzy'ego Stradlina w Guns N' Roses

Fani Izzy'ego Stradlina stworzyli nawet petycję, żeby zachęcić muzyka do powrotu na scenę. Niestety to nic nie dało. Duff McKagan postanowił wypowiedzieć się na temat byłego gitarzysty Guns N' Roses. Co powiedział?

To nie tak, że nie próbowaliśmy go zaprosić do składu. Staraliśmy się i wiem, jak ciężko nad tym pracowaliśmy. Koncertowanie z wielkim rockowym zespołem nie jest dla każdego. Tak to sobie tłumaczę.
Przeczytaj także

Basista wspomniał tez o przeszłości Izzy'ego, o jego "wchodzeniu i wychodzeniu" z projektów. Okazało się, że muzyk miał być częścią Velvet Revolver:

Całkiem sporo jest tego wchodzenia i wychodzenia z projektów. Nie chce powiedzieć niczego niestosownego, bo kocham tego gościa. Slash i ja jesteśmy trzeźwi, chcieliśmy, żeby ten projekt się udał. Niestety tak się nie stało. Ale kto wie, może kiedyś...

Duff McKagan w Polsce 2019

Duff wystąpi w Polsce 22 sierpnia 2019 roku. Muzyk przyjedzie do warszawskiego klubu Stodoła w ramach trasy promującej płytę "Tenderness".

Zobacz także: Slash podzielił się z fanami fragmentem swojego nowego wydawnictwa

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.