Dziecięcy cover utworu Danziga

Aleksandra Degórska
12.05.2016 16:25
Dziecięcy cover utworu Danziga Fot. kadr z wideo

Oto kolejne urwisy, które lubią mocne brzmienia. Ach te małe uzdolnione bestie!

Wydawać by się mogło, że dzieciaki to takie słodkie drobne stworzenia, którym tylko smerfy i inne magiczne stworzenia w głowie. Błąd! Już niejednokrotnie udowadnialiśmy, że maluchy lubią sięgnąć po gitarę czy mikrofon i dać nieźle czadu.

Czy słuchając kiedykolwiek Danziga spodziewalibyście się, że ten materiał mogą wykonać małe urwisy? Gdy rodzice tego nie widzą pociechy zamiast gam i pasaży ćwiczą swoje umiejętności gry na instrumentach wykonując repertuar, który raczej nie kojarzy się z ich niewinnymi buziami.

Otóż pewna grupka dzieciaków wzięła na warsztat balladę „Let It Be Captured”, która pochodzi z krążka Danzig 4. Aż trudno przyzwyczaić się do tego, że słychać tutaj delikatny głos dziewczyny, a nie zadziorny męski wokal.

Jak widać te dzieciaki zamiast biegać z piłką po szkolnym boisku wolą grać smętną muzykę z repertuaru Danziga. Zresztą sam muzyk zachwycił się tym coverem i był pod wrażeniem tego, że numer nagrały takie maluchy:

Nie jest to pierwszy cover w dorobku urwisów z O’Keefe Music Fundation, bowiem na swoim koncie mają również utwory Slipknota czy Toola. Fundacja planuje wydać winyl z coverami i właśnie ruszyła z akcją crowdfundingową. Trzymamy kciuki, by dzieciaki spełniły swoje muzyczne marzenie.

Jak się bowiem okazuje jest coraz więcej uzdolnionych rockowych i metalowych dziecięcych zespołów. Szkraby biorą na warsztat utwory takich zespołów, jak np. Rammstein czy The White Stripes i wychodzi im to naprawdę śpiewająco! Małe urwisy już depczą po piętach dorosłym muzykom.

Jak oceniacie dziecięcy cover „Let It Be Captured”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.