Dziecko przez przypadek nazwano Korn. Fani zespołu są zachwyceni, gorzej z rodzicami

27.04.2021 14:34
Dziecko o imieniu Korn Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Szpital pomylił się i wpisał w dokumentach dziecka imię Korn. Szkoda tylko, że rodzice nie są fanami tego zespołu.

Czy nazwalibyście swoje dziecko Korn? No właśnie, pewna para nie chciała wcale tak nazwać swojego malucha, ale przez pomyłkę ich dziecko otrzymało imię właśnie Korn. Fani zespołu uważają, że nie powinni zmieniać imienia. A Wy co o tym sądzicie?

Polecamy

Dziecko przez przypadek nazwano Korn. Fani zespołu są zachwyceni, gorzej z rodzicami

Jeden z użytkowników Twittera podzielił się we wpisie, że jego dziecko, które urodziło się 10 kwietnia 2021 przez pomyłkę w szpitalu zostało nazwane Korn. Nie wiadomo, jakie miało być oryginalne imię - Norm czy może Jorn, ale na wpis zwrócili uwagę fani Korna, którzy uważają, że dzieciak dostał niezwykły prezent. Wpis stał się bardzo popularny w mediach i niezadowolony ojciec zmienił swoje konto na prywatne. Dlatego też nie wiadomo, jak dalej potoczyły się losy dziecka o imieniu Korn.

foto: metalinjection.net Fot. foto: metalinjection.net

Rodzice potrafią wyrządzić krzywdę dziecku wybierając mu jakieś niecodzienne imię. Nawiązują w ten sposób do miejsc, gdzie zostało poczęte, do ulubionych bohaterów seriali, aktorów czy zespołów. Pewni rodzice postanowili nazwać swoje bliźniaki Corona i Covid... bez komentarze.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.