Eddie Vedder z córką w jednym utworze

Małgorzata Wierzejewska
10.08.2015 13:17
Eddie Vedder z córką w jednym utworze Fot. REPORTER / East News

Harper Vedder ma szansę stać się równie sławna, co jej ojciec. Wokalista Pearl Jam nagrał razem z nią piosenkę „The Traveler”. Posłuchajcie fragmentu kawałka!

Muzyk od lat bierze udział w przeróżnych muzycznych akcjach. Współpracował już między innymi z The Who, Neilem Youngiem i The Strokes.

Tymczasem okazuje się, że Eddie Vedder zaangażował się również w projekt z... własną córką. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że Harper Vedder ma tylko 6 lat!

Wokalista Pearl Jam ujawnił 30-sekundowe nagranie, na którym słychać małą Harper śpiewającą fragment kawałka „The Traveler”.

Jej sławny tata gra w tym czasie na ukulele.

Przeczytaj także

Utwór znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Witamy na Hawajach” w reżyserii Camerona Crowe'a. Obraz miał światową premierę 27 maja 2015 roku. Piosenka „The Traveler” pojawia sie w nim podczas napisów końcowych.

Fragment kawałka w wykonaniu Harper Vedder nie brzmi, jak nagrany w profesjonalnym studio. Słuchając go mamy bardziej wrażenie, że został zarejestrowany na starym magnetofonie.

Nie zmienia to jednak faktu, że dziewczynka brzmi naprawdę słodko ;) Ciekawe, czy kiedy podrośnie, tata wzorem Jamesa Hetfielda wystąpi z nią na jednej scenie.

Współpraca przy ścieżce dźwiękowej do filmu „Witamy na Hawajach” to nie pierwszy raz, kiedy splatają się losy Eddiego Veddera i Camerona Crowe'a. W 2011 roku na ekrany kin wszedł film „Pearl Jam Twenty”, który wyreżyserował Crowe.

Dokument nie tylko opowiedział historię Pearl Jam, ale pokazał też wiele nieznanych do tej pory faktów z życia członków kapeli i całego zespołu.

Jak Wam się podoba „The Traveler” w wykonaniu Harper?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.