Eddie Vedder zaśpiewał utwór Chrisa Cornella [WIDEO]

02.07.2019 09:50
Eddie Veder |undefined Fot. . kadr z wideo

Eddie Vedder gra solową trasę po Europie. Wokalista Pearl Jam prezentuje materiał, który stworzył razem z zespołem z Seattle, ale także swoje ulubione utwory...

Podczas ostatniego koncertu w Hali Mitsubishi w Niemczech wokalista zaskoczył publiczność. Eddie Vedder zaprezentował utwór z repertuaru Chrisa Cornella. Frontman Soundgarden popełnił samobójstwo 18 maja 2017 roku. Informacja o śmierci Cornella wywołała poruszenie na całym świecie, a wielu artystów upamiętniało go na swoich koncertach. 

Eddie Veder zaśpiewał piosenkę Chrisa Cornella "Seasons"

Wokalista tuż przed wykonaniem utworu oznajmił publiczności, że dokładnie 19 lat temu Pearl Jam występował w Danii. 30 czerwca 2000 roku przed wejściem na scenę grupa dowiedziała się o narodzinach córki Chrisa, Lily. Piosenkę, którą zaprezentował Vedder, artysta poświęcił właśnie córce Cornella. Jak muzyk poradził sobie z utworem "Seasons"? 

Przeczytaj także

Fan opatrzył post opisem: 

Eddie Vedder zakończył swój koncert w Düsseldorfie piosenką Chrisa Cornella "Seasons"

Koncert, który o którym wcześniej wspominał wokalista Pearl Jam, zakończył się tragicznie. Okazuje się, że w trakcie występu tłum mocno napierał na ludzi zgromadzonych pod barierkami. Ścisk był nie do zniesienia i zabił dziewięć osób, które stały pod sceną. Zdarzenie miało miejsce na festiwalu Roskilde. 

Zobacz także: Cover „Nothing Compares 2 U” w wykonaniu Chrisa Cornella i jego córki

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.