Elton John i Michael Caine promują szczepienia przeciw koronawirusowi. Wystąpili w reklamie [WIDEO]

11.02.2021 13:24
Elton John Fot. NHS/Ferrari Press/East News

Elton John i Michael Caine postawili na humor w promowaniu szczepień przeciwko koronawirusowi. Nagrali zabawną reklamę dla brytyjskiej służby zdrowia.

Zarówno w Polsce jak i na świecie trwają szczepienia przeciwko koronawirusowi. Działanie budzi kontrowersje i ma swoich zagorzałych przeciwników. Niektóre gwiazdy wykorzystują swój autorytet do namawiania sceptyków na przyjęcie szczepionki. W Polsce w kampanie zaangażował się między innymi Cezary Pazura.

Elton John i Michael Caine reklamują szczepienia na COVID-19

W Wielkiej Brytanii co najmniej jedną dawkę szczepionki przyjęło już około 12 milionów ludzi. Znany wokalista rockowy Elton John i aktor Michael Caine, znany między innymi z filmów o Batmanie, postanowili dać przykład rodakom i nie tylko.

Polecamy

Muzyk 3 lata temu przekroczył 70-tkę, a aktorowi dokładnie tyle samo lat pozostało do rozpoczęcia 9 dekady życia. Zaawansowany wiek sprawił, że artyści już jakiś czas temu otrzymali szczepionkę. Teraz chcą dać przykład innym i pokazać, że metoda walki z pandemią jest bezpieczna i bezbolesna.

W tym celu powstał spot dla brytyjskiej służby zdrowia, który informuje widzów o korzyściach wynikających ze szczepień. Nagranie możecie obejrzeć poniżej:

Reklama ma żartobliwy, luźny charakter, co wyróżnia ją na tle innych kampanii. Czy zadziała? Zobaczymy.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.