Evanescence zagrał cover utworu Ozzy’ego Osbourne’a ze słynną skrzypaczką

Maciej Koprowicz
14.08.2018 12:55
Evanescence zagrał cover utworu Ozzy’ego Osbourne’a ze słynną skrzypaczką Fot. kadr z wideo

Podczas koncertu Evanescence do zespołu Amy Lee dołączyła światowej sławy skrzypaczka, Lindsey Stirling.

Nie lada niespodziankę przygotował Evanescence dla swoich fanów na koncercie w Jones Beach Theater w Wantagh w stanie Nowy Jork. Na scenie do Amy Lee i spółki dołączyła sama Lindsey Stirling.

Trwa wspólna trasa koncertowa zespołu i słynnej skrzypaczki po Stanach Zjednoczonych, na której wykonawcy występują z towarzyszeniem orkiestry. Sytuacja zatem zdecydowanie sprzyjała wspólnemu występowi, tym bardziej, że Stirling jest z Evanescence zaprzyjaźniona – wystąpiła gościnnie w najnowszym utworze grupy, „Hi-Lo”.

Evanescence gra cover Ozzy'ego Osbourne'a z Lindsey Stirling

W Wantagh popularna na całym świecie skrzypaczka dołączyła jednak do zespołu Lee, by wykonać dwa cudze utwory. Artyści zdecydowali się zagrać „No More Tears” Ozzy’ego Osbourne’a, przebój z tak samo zatytułowanego solowego albumu frontmana Black Sabbath z 1991, oraz „Alive” wokalistki o pseudonimie Sia, pochodzący z jej płyty „This Is Acting” z 2015. Zobaczcie i posłuchajcie, jak wypadł wspólny występ Evanescence i Lindsey Stirling:

Evanescence - „Synthesis”

Ostatnim jak na razie studyjnym dokonaniem Evanescence jest „Synthesis” z 2017. Zespół przedstawił na nim orkiestrowe wersje swoich kompozycji sprzed lat, z „Bring Me To Life” i „My Immortal” na czele. Album zawiera dwa premierowe utwory - „Imperfection” i wspomniany „Hi-Lo”.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.