Fan Slayera, który chciał dopłynąć na koncert został uhonorowany na puszce piwa

Joanna Chojnacka
09.07.2019 12:11
Slayer|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Psychofan Slayera z Kanady chciał dopłynąć na koncert grupy na wyspie. Jego czyn uwieczniono na puszce piwa Budweiser.

W maju 2018 roku fan metalowego grania z Kanady został wyrzucony z koncertu swoich idoli. Wówczas w Toronto odbywał się jeden z pożegnalnych koncertów Slayera. Na scenie można było zobaczyć także grupę Anthrax, Lamb Of God i Behemoth. Nic więc dziwnego, że mężczyźnie tak bardzo zależało na powrocie na imprezę.

Fan Slayera pojawił się na puszce piwa

Występ odbywał się na scenie Budweiser Stage umiejscowionej na wyspie. Fan Slayera uznał, że to dla niego szansa i postanowił na koncert...dopłynąć wpław. Nie przeraziła go nawet niska temperatura wody, którą musiał pokonać.

Przeczytaj także

Co ciekawe, całe zajście ze sceny obserwował Scott Ian z Anthrax, który zrobił desperatowi zdjęcie. Niestety mimo dużych starań, gdy mężczyzna dopłynął do brzegu został ponownie wyprowadzony z koncertu przez ochronę i oddany w ręce ratowników medycznych.

Okazuje się, że świat nie zapomniał tego niecodziennego wyczynu, a fan Slayera został uhonorowany za akt swojej determinacji. Budweiser postanowił umieścić desperata na puszce piwa wydanego z okazji 25-lecia istnienia sceny.

Zobacz też: Fani Slayera rywalizują w "Screaming Slayer Challenge" 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.