Fan nagrał cały koncert KISS. Tak będzie wyglądał występ grupy w Polsce? [WIDEO]

Joanna Chojnacka
04.02.2019 16:10
KISS|undefined Fot. kadr z wideo/Front Row Monster

31 stycznia 2019 roku odbył się pierwszy koncert KISS w ramach trasy End of the Road. Jeden z obecnych fanów nagrał cały występ. 

Grupa KISS po ponad 45-letniej działalności postanowiła zakończyć działalność. Muzycy chcą pożegnać się z fanami, dlatego zaplanowali największą trasę koncertową w karierze. Podczas End of the Road World Tour grupa pojawi się także w Polsce. KISS zagra 18 czerwca 2019 roku w TAURON Arenie Kraków.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT KISS W POLSCE <<

W ramach przygotowania do tournee, zespół poprosił fanów o pomoc w tworzeniu playlisty, która mogła mieć wpływ na dobór numerów, które ostatecznie trafiły na setlistę. 

Przeczytaj także

KISS: Fan nagrał cały koncert w Vancouver

Pierwszy koncert w ramach End of the Road World Tour odbył się 31 stycznia 2019 roku. Grupa zagrała w Rogers Arenie w Vancouver. Na scenie przed KISS pojawił się David Garibaldi. Artysta łączący podczas swoich występów muzykę ze sztuką. Premierowy występ KISS zarejestrował jeden z fanów obecnych na koncercie i udostępnił na YouTubie w bardzo dobrej jakości. Czerwcowy koncert w Polsce może wyglądać bardzo podobnie:

Sprawdź: >>KISS zaprezentował, jak powstaje ich scena na pożegnalną trasę<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.