Kiss zachęca fanów do współtworzenia oficjalnej playlisty na Spotify

Aleksandra Degórska
14.01.2019 15:47
Kiss|undefined Fot. Xinhua/Photoshot/REPORTER

Sprawdźcie, w jaki sposób zostaną wybrane piosenki na oficjalną playlistę Kiss, która zostanie nazwana End Of The Road Tour.

Kiss postanowił po ponad 45-letniej karierze wyruszyć w ostatnią trasę koncertową w 2019 roku nazwaną End of the Road. W ramach tournée Kiss zagra w Polsce 18 czerwca 2019 na TAURON Arena Kraków. Fani zespołu mają ostatnią szansę, by zobaczyć rockową legendą na żywo i na koncertach na pewno nie może zabraknąć największych hitów kapeli. Zespół zachęca swoich wielbicieli do różnych akcji podsumowujących ich długą kadencję na scenie. Teraz użytkownicy Spotify mogą mieć nawet wpływ na powstającą oficjalną playlistę Kiss.

Kiss zachęca fanów do współtworzenia oficjalnej playlisty na Spotify

Zasady są bardzo proste - wystarczy, że wybierzecie swoje ulubione utwory Kiss na Spotify i stworzycie własną playlistę. Piosenki, które zdobędą największą listę głosów pojawią się na oficjalnej playliście End Of The Road Tour.

http://mixlist.com/kiss/ Fot. http://mixlist.com/kiss/

Kiss na koncercie w Polsce w 2019 - bilety

Bilety na koncert Kiss trafiły do ogólnej sprzedaży 9 listopada 2018 o godzinie 10:00. Wejściówki na koncert Kiss kupicie w cenach 185, 225, 255, 325, 375, 395 złotych na stronie livenation.pl.  

>> TUTAJ KUPISZ BILETY NA KONCERT KISS W POLSCE <<

Zespół przez dziesięciolecia udowodnił, że tworzy kultowe i rock'n'rollowe show. Członkowie The Rock & Roll Hall of Fame, z ponad 100 milionami sprzedanych albumów, podkreślają, że ta trasa jest dedykowana milionom fanów z KISS Army:

Wszystko, co zbudowaliśmy i wszystko, co zdobyliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad nie byłoby możliwe, gdyby nie miliony ludzi na całym świecie, którzy przez te lata wypełniali kluby, areny i stadiony. To będzie największe święto dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa, którzy nie mieli jeszcze okazji. KISS Army - żegnamy się ostatnią trasą koncertową podczas największych koncertów. 
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.