Fan z Polski zbudował rower Sabaton, który podaruje zespołowi na koncercie

Joanna Chojnacka
28.05.2019 14:41
Sabaton|undefined Fot. Antyradio.pl/Romana Makówka

Podczas tegorocznego festiwalu Mystic w Krakowie, jeden z fanów grupy Sabaton przekaże samodzielnie wykonany prezent. Będzie to wyjątkowy rower.

Grupa Sabaton cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Być może również dlatego, że muzycy w swoich utworach wspominają ważne momenty z historii naszego narodu. Jednak wśród dużej grupy polskich fanów zespołu, na pewno jednemu z nich udało się wyróżnić.

Fan z Polski zbudował rower dla zespołu Sabaton

Kamil Olejarski połączył swoje dwie pasje i postanowił własnoręcznie stworzyć wyjątkowy prezent dla muzyków z grupy Sabaton. Chłopak jest wielkim fanem formacji oraz rowerów, dlatego uznał, że to właśnie tego rodzaju pojazd spełni się w roli podarku dla idoli. 

Przeczytaj także

Rower produkcji Kamila jest w całości inspirowany muzyką zespołu Sabaton. Autor chętnie opowiedział o swoim pomyśle organizatorom tegorocznego Mystic Festivalu, na którym szwedzcy metalowcy będą pełnić rolę headlinera.

Od dziecka kocham rowery. Sama przygoda z customami zaczęła się, kiedy pierwszy raz zobaczyłem taki rower w internecie. Byłem ciekaw, jak się na takim czymś jeździ. Wziąłem spawarę i wyspawałem pierwszego potwora.

Twórca już niedługo będzie miał okazję pochwalić się swoim talentem grupie Sabaton. Wyjątkowy prezent przekaże zespołowi już 26 czerwca 2019 roku w Krakowie podczas Mystic Festivalu. 

Zobacz też: Sabaton opowiedział o polskiej bitwie w 1. odcinku swojego historycznego programu

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.