Fani Dawida Podsiadły stworzyli cover i obrazkowy teledysk do utworu "Dżins"

Joanna Chojnacka
26.02.2019 16:28
Dawid Podsiadło cover|undefined Fot. kadr z wideo/Blond Mysz

W sieci pojawił się kolejny teledysk fanowski stworzony do utworu "Dżins" Dawida Podsiadły. Tym razem fani nagrali również własną wersję piosenki. 

Jedna z fanek Dawida Podsiadły wykazała się dużą kreatywnością i talentem. Dziewczyna stworzyła własną wersję klipu do utworu "Nie Kłami", która szybko stała się hitem w internecie. Youtuberka stwierdziła, że pójdzie za ciosem i zinterpretuje kolejną piosenkę ulubionego wykonawcy. Tym razem Blond Mysz wybrała "Dżins", utwór podobnie jak "Nie Kłami" pochodzący z ostatniej płyty muzyka - "Małomiasteczkowy".

Przeczytaj także

Dawid Podsiadło - "Dżins" w obrazkowej wersji fanów

Pierwsza wersja teledysku youtuberki została opublikowana z oryginalnym podkładem muzycznym, a patrząc na świetne rysunki i wydzieranki Blond Myszy, można było jednocześnie słuchać wokalu Podsiadły. Niestety ze względu na prawa autorskie film został zablokowany. Dziewczyna jednak postanowiła wrzucić nagranie do sieci jeszcze raz. Tym razem zaprosiła do współpracy muzyka, Kamila Kasicę, który stworzył dla artystki cover utworu. Ostateczna wersja wideo znowu zrobiła wrażenie na komentujących. 

Zarówno "Dżins" jak i "Nie Kłami" są pięknymi utworami. Jak człowiek wsłucha się w tekst, albo posłucha na żywo to ciary gwarantowane! Te piękne rysunki tylko dopełniają całość. Mogę to oglądać to w nieskończoność. Dobra robota.

 

Zobacz też: >>Tak brzmi parodia Podsiadły i "Małomiasteczkowy Cover Ciążowy"<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.