Fanka narysowała klip do utworu Dawida Podsiadły "Nie Kłami"

Joanna Chojnacka
21.02.2019 15:02
Dawid Podsiadło Nie Kłami|undefined Fot. kadr z wideo/Blond Mysz

Właścicielka kanału Blond Mysz na YouTubie stworzyła własną wersję klipu do "Nie Kłami" w formie szkicowanej wydzieranki. 

Od premiery płyty "Małomiasteczkowy" Dawida Podsiadły minęły ponad 4 miesiące. Przez ten czas w sieci pojawiły się liczne covery i parodie utworów muzyka. Istnieje już ciążowa wersja tytułowej kompozycji, youtuberzy nakręcili klip do "Nie Ma Fal", a jego tekst zmienili na opowieść o falafelu. Z kolei Katarzyna Nosowska wykorzystała fragment twórczości Dawida, kiedy internet zaczął masowo stawać w obronie dzików. Tym razem jedna z fanek Podsiadły narysowała klip do utworu z jego najnowszego krążka.

Przeczytaj także

Dawid Podsiadło - Nie Kłami. Fanka narysowała klip

"Nie Kłami" nie doczekał się jeszcze oficjalnego teledysku. Fanka Dawida Podsiadły stwierdziła, że naprawi ten błąd i sama stworzyła własną interpretację utworu, wykorzystując do tego swój talent plastyczny. Dziewczyna w zgrabny sposób narysowała historię z piosenki oraz stworzyła ciekawą wydzierankę, która w poruszający sposób przedstawiła smutną opowieść. Właścicielka kanału Blond Mysz udostępniła nagranie na portalu YouTube i wyznała, że zakup ostatniej płyty Dawida, był jedną z lepszych rzeczy, jaka spotkała ją pod koniec zeszłego roku. Ponadto napisała:

To jest niesamowity utwór i zawsze mam gęsią skórkę, kiedy go słucham.. Dlatego mam nadzieję, że tylko dodałam mu pozytywnego odbioru, nie na odwrót.

Poniższe wideo ma na koncie już niemal 500 tysięcy wyświetleń, a w komentarzach pojawiły się opinie, że dzieło Blond Myszy jest tak dobre, że powinno zostać oficjalnym teledyskiem do "Nie Kłami".

Zobacz też: >>Dawid Podsiadło zagrał cover Coldplay na koncercie w Krakowie<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.