Five Finger Death Punch, Papa Roach i Motley Crue w horrorze "The Retaliators"

30.10.2019 14:15
Motley Crue|undefined Fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN.COM/East News

Członkowie Five Finger Death Punch, Papa Roach i Motley Crue już wkrótce pojawią się w horrorze. Premierę filmu zaplanowano na 2020 rok.

Muzycy dzięki swojej popularności bardzo często pojawiają się także w filmach. Zwykle grają w nich siebie, jednak nie zawsze. Dobrym przykładem jest tutaj rozbudowana kariera filmowa Davida Bowiego, czy mała rola Larsa Ulricha w "Hemingway i Gellhorn". Z kolei Kirk Hammett i Rob Zombie są znani ze swojego zamiłowania do horrorów. Gitarzysta Metalliki wielokrotnie wspominał, że chciałby stworzyć własny film grozy, Zombie ma na koncie pokaźną filmografię.

Five Finger Death Punch, Papa Roach i Motley Crue w horrorze

Okazuje się, że światem horroru są zainteresowanie także członkowie Five Finger Death Punch, Tommy Lee z Motley Crue oraz Jacoby Shaddix z Papa Roach. Znani rockmeni pojawią się w nadchodzącym filmie "The Retaliators", który doczeka się swojej premiery w 2020 roku.  Grupa Five Finger Death Punch podobno zakończyła już swoją część pracy nad produkcją.

Przeczytaj także

Wiadomość przekazał Allen Kovac w artykule Billboardu na temat rebrandingu wytwórni Eleven Seven, która rozszerza swoją działalność i będzie nazywała się Better Noise. Firma w nowej odsłonie zajmie się także produkcją filmową oraz innymi mediami. 

Five Finger Death Punch w Polsce w 2020

Five Finger Death Punch wystąpi razem z Megadeth i Bad Wolves na warszawskim Torwarze. Muzycy zagrają dla polskiej publiczności w ramach trasy MegaDeathPunch Tour 12 lutego 2020. Bilety na wydarzenie są dostępne na LiveNation.pl.

Zobacz też: Basista Megadeth wyjaśnił, dlaczego zespół nie jest główną gwiazdą koncertów z Five Finger Death Punch 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.