Basista Megadeth wyjaśnił, dlaczego zespół nie jest główną gwiazdą koncertów z Five Finger Death Punch

04.10.2019 15:47
David Ellefson|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Basista Megadeth, David Ellefson w jednym z ostatnich wywiadów wyjaśnił, dlaczego muzycy nie będą headlinerami trasy z Five Finger Death Punch.

Grupa Megadeth i Five Finger Death Punch ogłosiła niedawno wspólną trasę koncertową. Okazało się, że headlinerami koncertów będzie młodsza stażem kapela. Fani Megadeth byli oburzeni, że legenda thrash metalu nie pojawi się na tourne w roli głównej gwiazdy. Sytuację postarał się wyjaśnić basista grupy, David Ellefson.

Basista Megadeth o koncertach z Five Finger Death Punch

Muzyk udzielił wywiadu Danny'emu Stoakesowi, który poruszył ten kontrowersyjny temat. Okazało się, że Megadeth nadal pracuje nad poszerzeniem swojej grupy odbiorców. Five Finger Death Punch ma znacznie młodszą publiczność, co muzycy chcieli wykorzystać.

Goście z Five Finger są naszymi dobrymi przyjaciółmi. Obserwowaliśmy jak pną się po szczeblach kariery tuż za naszymi plecami. Radzą sobie świetnie, osiągają duże sukcesy i ciężko na nie pracują. Ich sukces jest pod każdym względem zasłużony. Myślę, że to wszystko jest bardzo fajne.Zwykle gramy w Europie w roli headlinerów festiwali. Tym razem szukaliśmy sposobu, żeby zagłębić się jeszcze bardziej w Europę, a nie tylko uczestniczyć w wielkich imprezach. Myślę, że to będzie dobry sposób. Oczywiście nadal będziemy grali w bardzo pojemnych obiektach. Myślę, że spotkamy na drodze wielu fanów i będzie to dla nas dobra zabawa.
Przeczytaj także

Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves w Polsce

Już 12 lutego 2020 roku Megadeth, Five Finger Death Punch i Bad Wolves zagrają w Polsce. Muzycy pojawią się na warszawskim Torwarze. Bilety w cenach od 170 do 295 złotych są dostępne na stronie ticketmaster.pl.

Zobacz też: Dave Mustaine powiedział, co lekarze sądzą o jego stanie zdrowia 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.