Florence and the Machine i nowa „Delilah”

Magda Słomka
20.05.2015 11:38
Florence and the Machine i nowa „Delilah” Fot. Retna / Photoshot / REPORTER / East News

Brytyjski zespół ujawnił kolejną piosenkę z albumu „How Big, How Blue, How Beautiful”. Posłuchajcie, jak brzmi!

Premiera nowego krążka Florence and the Machine zbliża się wielkimi krokami. Już 1 czerwca 2015 roku światło dzienne ujrzy trzecia studyjna płyta kapeli. Po utworze „Ship To Wreck” czas na „Delilah”!

Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Markus Dravs, w przeszłości współpracujący także m.in. z Coldplay. Co wokalistka, Florence Welch, powiedziała o współpracy z producentem?

Markus wyprodukował kilka albumów Arcade Fire, a także płytę Bjork, „Homogenic”, która jest dla mnie ważnym wydawnictwem. Czułam, że on ma zdolność balansowania między żywym brzmieniem a elektroniką, zarządzania tymi dwoma światami. I wiem, że jest dobry w zetknięciu z dużymi dźwiękami, a ja lubię właśnie takie. Mark jest także dobry w graniu na trąbce - wiedziałam, że chcę sekcji dętej na tej płycie.

Florence wyznała, że treść albumu w pewien sposób nawiązuje do zerwania z partnerem, z którym ostatnio była. Nie będzie to jednak płyta o zemście, a o uczciwości i próbie zrozumienia samego siebie.

Byłam w czyśćcu z tym człowiekiem. W miejscu, które pcha cię i ciągnie sprawiając, że myślisz: „Dlaczego wciąż robimy to sobie nawzajem?”.

Pogłoski o pojawieniu się kolejnego albumu Florence and the Machine pojawiały się już od dłuższego czasu... 9 lutego 2015 roku w Londynie grupa dała prywatny koncert. Muzycy zaprezentowali wybrańcom wszystkie kompozycje z nowej płyty.

Tracklista:

 1. Ship To Wreck
 2. What Kind Of Man
 3. How Big How Blue How Beautiful
 4. Queen Of Peace
 5. Various Storms & Saints
 6. Delilah
 7. Long & Lost
 8. Caught
 9. Third Eye
 10. St Jude
 11. Mother
Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.