Florence + the Machine z nowym singlem "Heaven is Here". Klip powstał w Kijowie [WIDEO]

08.03.2022 14:55
Florence Welch Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Posłuchajcie nowego utworu Florence + the Machine, do którego został nagrany widowiskowy teledysk. Ukraińskie tancerki, które w nim wystąpiły, obecnie przebywają w schronie.

Florence + the Machine przedstawia nowy utwór "Heaven is Here", który powstał w trakcie lockdownu i jest próbą skanalizowania frustracji związanej z niemożliwością tworzenia. To 2 minuty i 8 sekund potężnego chóralnego zaśpiewu, podbitego pierwotnymi bębnami. Teledysk został nagrany pod koniec listopada 2021 w Kijowie.

Polecamy

Florence + the Machine z nowym singlem "Heaven is Here". Klip powstał w Kijowie [WIDEO]

Każda piosenka, którą napisałam, była jak lina ratunkowa, która ciągnęła mnie do nieba - mówi wokalistka, Florence Welch. Teledysk do „Heaven is Here” nakręciła Autumn de Wilde. W klipie widzimy grupę tancerek, na których czele stoi Florence. Choreografię przygotował Ryan Heffington.

Zdjęcia do teledysku odbyły się w Kijowie pod koniec listopada 2021. Jak dowiadujemy się z Instagrama Florence, dwie tancerki z klipu przebywają obecnie w schronie. Artystka wyraziła swoje wsparcie i zaapelowała o pomoc dla Ukrainy.

Pod koniec lutego 2022 Florence podzieliła się singlem "King", który dotyczy rozważania na temat kobiecości, rodziny, feminizmu i osobisty manifest na temat narzucanych nam przez płeć ról, a wszystko w formie festiwalowego, porywającego, mobilizującego tłumy utworu.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.