Foo Fighters dla mamy muzyka Rush

Robert Skowronski
10.07.2015 07:56
Foo Fighters dla mamy muzyka Rush Fot. Brian Rasic / Rex Features/East News; Rush.com + Serduszkowy Miszcz

Co prawda Dave Grohl ze swoim zespołem już kilkukrotnie wykonywał na scenie utwór „Tom Sawyer” grupy Geddy'ego Lee, jednak tym razem jednym z odbiorców był wyjątkowy gość. Kto to taki?

Numer z repertuaru Rush zespół Foo Fighters zagrał ot choćby 25 stycznia 2015 roku. Ale wśród publiczności nie znajdowała się wtedy matka Geddy'ego.

Podczas koncertu w Toronto 8 lipca 2015 Taylor Hawkins powiedział ze sceny, że zauważył sporo koszulek Rush prężących się na piersiach fanów zebranych w Molson Canadian Amphitheater. Jego wypowiedź dopełnił Dave Grohl dodając, że:

To dobrze się składa, bo mamy tu dwóch wyjątkowych gości.

Wszyscy z pewnością zaczęli uważać, że zaraz na scenę wejdą Geddy Lee i Alex Lifeson, jak to już miało miejsce podczas koncertu Foo Fighters. Okazało się jednak, że występ grupy swoją obecnością zaszczyciły 90-letnia mama wokalisty Rush oraz mama Grohla. To dla nich z estrady poleciały dźwięki utworu „Tom Sawyer”. Zobaczcie jak bawiły się panie, które widać na telebimach:

Muzyk Rush podziękował potem Dave'owi za tę cudowną niespodziankę dla jego matki za pośrednictwem profilu grupy:

Dziękuję Foo Fighters i mamie Dave'a za sprawienie mojej mamie surrealistycznej nocy na koncercie. Pokochała was na zawsze za zagranie „Toma Sawyera”.

Jak Wam się podobał muzyczny prezent od Dave'a Grohla?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.