Foo Fighters pożegna Taylora Hawkinsa jak Freddiego. Oto skład koncertów ku czci perkusisty

15.06.2022 21:23
Taylor Hawkins z Foo Fighters Fot. JAVIER TORRES/AFP/East News

Na nadchodzących koncertach zagrają m.in. muzycy Queen, Oasis, Rush, Van Halen. Zapowiadają się naprawdę duże wydarzenia, które formatem przypominają The Freddie Mercury Tribute Concert.

Foo Fighters zaplanował 2 koncerty, by uczcić pamięć Taylora Hawkinsa. Przypomnijmy, że perkusista zmarł 25 marca 2022 i jego ciało znaleziono w pokoju hotelowym w Bogocie, w Kolumbii, gdzie zespół miał wystąpić na festiwalu. Badania toksykologiczne wykazały obecność narkotyków. Foo Fighters odwołał swoją tracklistę, ale zapowiedział koncerty poświęcone Hawkinsowe. W końcu dowiedzieliśmy się, kto pojawi się na tych wydarzeniach. Skład robi niezłe wrażenie. 

Polecamy

Foo Fighters pożegna Taylora Hawkinsa jak Freddiego. Oto skład koncertów ku czci perkusisty 

Koncerty Foo Fighters odbędą się 3 września na stadionie Wembley w Londynie i 27 września Los Angeles, zaś 17 czerwca ruszy sprzedaż biletów. Zespół kilka dni po ogłoszeniu koncertów podał line-up koncertów i lista gości robi spore wrażenie. 

Polecamy

Na jednej scenie w Londynie zagrają Brian May, Roger Taylor, Liam Gallagher, Josh Homme, Geddy Lee, Alex Lifeson, Chris Chaney, Stewart Copeland, Omar Hakim, Wolfgang Van Halen, Chrissie Hynde, Mark Ronson, Supergrass, Rufus Taylor, Chevy Metal oraz komik Dave Chappelle.

Natomiast w Los Angeles zagrają m.in. Miley Cyrus, Josh Homme, Geddy Lee, Nikki Sixx, Chad Smith, Omar Hakim, Wolfgang Van Halen.

Zapowiadają się naprawdę spektakularne koncerty, które od razu skojarzą się z The Freddie Mercury Tribute Concert. Wówczas również na jednej scenie pojawiło się wiele słynnych gwiazd muzyki. 

Jak potoczą się dalsze losy zespołu, tego nie wiadomo, ale wielbiciele kapeli na pewno chcieliby, by kapela mimo wszystko jeszcze wróciła na scenę. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.