Foo Fighters zagra koncerty dla Taylora Hawkinsa. Kiedy odbędą się specjalne występy?

09.06.2022 15:04
Taylor Hawkins i Dave Grohl Fot. Rex Features/East News

Zespół zapowiedział 2 koncerty poświęcone zmarłemu perkusiście. Żona Taylora Hawkinsa wydała również oświadczenie dziękując fanom za wsparcie.

Taylor Hawkins zmarł 25 marca 2022 i wielu fanów zastanawiało się, co dalej z Foo Fighters. Zespół zdecydował się odwołać trasę koncertową po USA i w Europie. Teraz jednak ogłosił, że wróci na scenę, by uczcić pamięć zmarłego kolegi. Kiedy odbędą się koncerty Foo Fighters poświęcone perkusiście?

Polecamy

Foo Fighters zagra koncerty dla Taylora Hawkinsa. Kiedy odbędą się specjalne występy?

Na profilach Foo Fighters na social mediach pojawił się plakat zapowiadający dwa wyjątkowe koncerty. "Dla naszego przyjaciela, kolegi z zespołu, ukochanego brata" - taki dopisek pojawił się przy poście. Specjalne występy odbędą się 3 września na stadionie Wembley w Londynie i 27 września Los Angeles. Sprzedaż biletów ruszy 17 czerwca 2022. Jak na razie nie podano więcej szczegółów na temat tych koncertów.

Polecamy

Alison Hawkins również wydała specjalne oświadczenie w imieniu rodziny:

Moje najgłębsze podziękowania dla całej społeczności Foo Fighters i fanów Taylora z całego świata za morze miłości, który każdy z Was okazał naszemu ukochanemu Taylorowi. Wasza dobroć była nieocenionym pocieszeniem dla nas w czasie tego niewyobrażalnego smutku.

Taylor Hawkins zmarł w pokoju hotelowym w Bogocie, w Kolumbii, gdzie Foo Fighters miał wystąpić na festiwalu. Badania toksykologiczne potwierdziły obecność narkotyków.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.