Fred Durst wystąpi w zwariowanym show dla milennialsów

Maciej Koprowicz
06.06.2018 11:29
Fred Durst wystąpi w zwariowanym show dla milennialsów Fot. kadr z wideo

Wokalista Limp Bizkit gościnnie pojawi się w nowym programie rozrywkowym Cartoon Network, „Mostly 4 Millennials”.

Kim są milennialsi? W Polsce zwani są częściej pokoleniem Y. Są to osoby urodzone w latach 1984-1997, szczególnie te z przełomu lat 80. i 90. Była to pierwsza generacja, która w tak dużym stopniu korzystała z komputerów, internetu, telefonów komórkowych i innych nowoczesnych technologii.

Pokoleniu milennialsów dedykowany będzie nowy show Adult Swim, czyli wieczornego pasma Cartoon Network, przeznaczonego dla nastolatków i młodych dorosłych. Twórcy programu „Mostly 4 Millennials” (Głównie dla milennialsów” zapowiadają, że będzie to „ekscytujące spojrzenie na to, co czyni tę niesamowicie ważną generację ludźmi, cyk”.

Żartobliwa zapowiedź sugeruje, że show nie będzie poważny. Jeszcze bardziej utwierdza w tym przekonaniu trailer, pełen niewybrednego humoru typu jazda na kiblu i zlizywanie jedzenia ze stóp.

Fred Durst w programie dla milennialsów

Całość utrzymana jest w kiczowatej estetyce lat 90. Aby jeszcze bardziej wczuć się w klimat, twórcy programu zaprosili postaci, które są wyjątkowo ważne dla milennialsów. Z pewnością jedną z nich jest Fred Durst. Wokalista nu metalowego Limp Bizkit swoje największe sukcesy osiągał wszak na przełomie XX i XXI wieku. W „Mostly 4 Millennials” Fred będzie pełnił rolę DJ-a.

Zobaczcie zwiastun tego szalonego show:

„Mostly 4 Millennials” swoją premierę będzie miał 1 lipca 2018 w Adult Swim.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.