Frontman Deftones nagrywa z Team Sleep

Urszula Drabińska
26.03.2015 13:39
Frontman Deftones nagrywa z Team Sleep Fot. East News

Chino Moreno wrócił do tworzenia drugiego krążka Team Sleep. Posłuchajcie najnowszych dźwięków ze studia.

Jedyna jak dotychczas płyta zespołu Team Sleep, stworzonego m.in. przez muzyków Deftones i Death Grips, ukazała się w 2005 roku. Po dekadzie fani mają szansę doczekać się drugiego krążka. Perkusista Gil Sharone wrzucił na Instagram krótki film ze studia nagraniowego.

Nowymi riffami co jakiś czas dzieli się też gitarzysta Todd Wilkinson. Oto jeden z nich.

Wokalista Chino Moreno cieszy się, że w końcu udało mu się spotkać z muzykami i dokończyć kilka utworów.

Wiele z nich jest nowych, niektóre napisaliśmy w ostatnich latach. Większość tych facetów pracuje teraz gdzieś indziej w Sacramento – ja mieszkam w Oregonie – ale ostatnio udało nam się spotkać i pokończyć sporo rzeczy.

Uprzedza jednak od razu, że po premierze nowego krążka nie zamierza grać wielu koncertów z Team Sleep.

Nie jestem zainteresowany rozpoczynaniem kolejnej trasy i robieniem tego wszystkiego, co trzeba robić w związku z promocją nagrań. Sądzę, że muzyka jest ponadczasowa. Uwielbiam po prostu coś wypuścić i pozwolić, by zrobiło swoje.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie to się stanie. Chino Moreno nie podał również daty premiery następczyni płyty Deftones „Koi No Yokan” z 2012 roku, nad którą pracuje równolegle. W wolnej chwili posłuchajcie koniecznie próbki nowych dźwięków jego pierwszej kapeli.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.