Gene Simmons z Kiss zareagował na koszulkę Kendall Jenner z jego zespołem

22.08.2019 15:11
Gene Simmons|undefined Fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Celebrytka Kendall Jenner najwyraźniej jest fanką grupy Kiss. Modelka została sfotografowana w koszulce ekipy Simmonsa.

Patrząc na życie celebrytów i ich drogie auta, wielkie wille czy zwierzęta ubrane w ciuszki droższe niż zawartość całej naszej szafy można zapomnieć, że to ludzie podobni do nas. Ludzie, którzy czasem lubią sobie posłuchać muzyki, przejść się na koncert czy wyskoczyć z eleganckich ubrań i założyć znoszony T-shirt. A kiedy na koszulce pojawia się już logo znanej kapeli rockowej, wszyscy ją komentują.

Gene Simmons z Kiss o koszulce Kendall Jenner

Ostatnia afera pod hasłem "celebryta vs rockowa legenda" dotyczyła Justina Biebera. Muzyk, który na pierwszy rzut oka i ucha nie kojarzy się z rockowymi brzmieniami, udostępnił w sieci tekst piosenki Toola. Sieć zasypała informacja, że bożyszcze nastolatek słucha kapeli Keenana. Sam wokalista nie zareagował najlepiej na te wieści. W przeciwieństwie do muzyka grupy Kiss, Gene'a Simmonsa.

Przeczytaj także

Na jednym ze zdjęć siostry Kardashianki, modelka ma na sobie koszulkę z napisem Kiss. Gene Simmons najwyraźniej ucieszył się z tego faktu, ponieważ udostępnił zdjęcie celebrytki na swoim Twitterze podpisując ją uśmiechniętą emotikonką.

Zobacz też: Były wokalista Judas Priest o KISS: Już wolałbym oglądać ich hologram

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.