Ghost udostępnił całą nową płytę

Robert Skowronski
18.08.2015 10:05
Ghost udostępnił całą nową płytę Fot. kadr z wideo

Premiera płyty „Meliora” zespołu Ghost już za pasem, ale grupa dla zniecierpliwionych fanów przygotowała prawdziwą niespodziankę. Krążek został oficjalnie udostępniony w sieci i jest już do odsłuchu.

Album, z którego poznaliśmy już takie numery, jak „Cirice”, „From The Pinnacle To The Pit”, czy „Majesty”, trafi na sklepowe półki 21 sierpnia 2015 roku. Został on wyprodukowany przez producenta Klasa Åhlunda i zmiksowany przez Andy'ego Wallace'a, który ma na koncie współpracę ze Slayerem, Sepulturą, czy Nirvaną.

Przekonajcie się o brzmieniu nowej płyty Szwedów na kilka dni przed jej oficjalną premierą:

Prace graficzne, które wyświetlają się przy każdym z kolejnych utworów stworzył Polak, Zbigniew M. Bielak. Artysta udostępnił je na swoim profilu na Facebooku:

„Meliora” jest trzecim wydawnictwem grupy po „Opus Eponymous” z października 2010 roku i „Infestissumam” z kwietnia 2013 roku. Jeden z Bezimiennych Ghouli mówi, jakie były intencje grupy przy nagrywaniu tego materiału:

Chcieliśmy, żeby krążek był przeciwieństwem klasycznego gotyku, który jest bardziej peryferyjny ze swoją bujnością zarośniętych cmentarzy, pajęczynami i całą resztą podobnych rzeczy. Robiąc tę płytę mieliśmy przed oczami obraz 67. piętra w bardzo wysokim budynku w wielkim mieście.

Mamy nadzieję, że album podoba Wam się co najmniej tak samo, jak poszczególne utwory z płyty, które gorąco zachwalaliście na naszej stronie:

1
2
3

W świetle tych wszystkich pozytywnych komentarzy, również na świecie, być może po „Meliorę” sięgnie też Kerry King i zmieni swoją opinię o zespole. Przypominamy Wam okładkę płyty, autorstwa Zbigniewa M. Bielaka, i spis utworów:

ghost-album-cover

Tracklista:

  1. Spirit
  2. From the Pinnacle to the Pit
  3. Cirice
  4. Spoksonat
  5. He Is
  6. Mummy Dust
  7. Majesty
  8. Devil Church
  9. Absolution
  10. Deus in Absentia

Jak Wam się podoba „Meliora”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.