Kerry King: Nienawidzę muzyki Ghost

Robert Skowronski
03.07.2015 14:48
Kerry King: Nienawidzę muzyki Ghost Fot. ADMEDIA/SIPA/East News

Choć łączy ich wspólny management, dzielenie backstage'u na tych samych festiwalach, a nawet przyjaźń, to gitarzysta Slayera nie potrafi przekonać się do twórczości Papy Emeritusa. Wręcz nienawidzi muzyki jego zespołu.

Fani Ghost czekają na nową płytę „Meliora”, która ukaże się 21 sierpnia 2015 roku. Jednak Kerry King raczej nie będzie jedną z osób, która ustawi się w kolejce po krążek:

Kocham ich wizerunek, ale nienawidzę tej cholernej muzyki. Lubię członków Ghost, jako ludzi - wielokrotnie byli z nami w trasie. Jednak nie potrafię się przekonać do ich twórczości - chciałbym, ale nie potrafię. Dostałem ich płytę od Briana Slagela z Metal Blade. Mówił, że jest niesamowita. Posłuchałem jej z Garym Holtem i wcale taka nie była, ani dla mnie, ani dla Gary'ego.

King relacjonując swoje pierwsze zetknięcie się z muzyką Ghost zaznacza, że chciał dać grupie drugą szansę:

Pomyślałem, że może tylko pierwszy utwór jest do bani, więc przeszliśmy do kolejnego... To jednak nie dla mnie. Wiem, że Ghost jest bardzo popularny i jestem z tego powodu niezwykle zadowolony. To najmilsi goście jakich można tylko spotkać. Po prostu ich muzyka nie jest dla mnie, nie podoba mi się, ale bardzo próbowałem się do niej przekonać.

Zobaczcie wideo z wywiadem, w którym Kerry King powiedział o swoich odczuciach związanych z muzyką Papy Emeritusa i Bezimiennych Ghouli.

Udało nam się już poznać teledysk do „Cirice” grupy Ghost z ich nadchodzącej płyty. Znamy również parę nowych numerów od Slayera, które znajdą się na płycie „Repentless” opatrzonej szatańską okładką. Usłyszeliśmy także tytułową kompozycję, czy też „When the Stillness Comes”.

A Wy lubicie muzykę Ghost?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.