Gitarzysta znanej grupy deathmetalowej został aresztowany za włamanie i napaść na funkcjonariusza

Joanna Chojnacka
11.12.2018 17:03
Cannibal Corpse|undefined Fot. Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER

Pat O'Brien, gitarzysta Cannibal Corpse jednego z najpopularniejszych zespołów deathmetalowych na świecie nie miał szczęśliwego dnia. Najpierw spłonął mu dom, a potem mężczyzna trafił za kratki. 

10 grudnia  w Northdale na Florydzie zaczął płonąć dom gitarzysty Cannibal Corpse, Pata O'Briena. Strażacy dzielnie walczyli z ogniem, jednak w domu muzyka było na tyle dużo amunicji, że co chwila słychać było kolejne wybuchy i pojawiał się nowy ogień. W tym samym czasie, gdy funkcjonariusze walczyli o dom gitarzysty, miejscowa policja otrzymała zgłoszenie z okolicy. 

Pat O'Brien został aresztowany za włamanie i napaść na funkcjonariusza

Okazało się, że ktoś niedaleko rezydencji O'Briena włamał się do innego domu. Właścicielka mieszkania próbowała wyprosić niespodziewanego "gościa", jednak mężczyzna odepchnął ją z agresją i uciekł na podwórko. Kiedy na miejsce przybyła policja, okazało się, że włamywaczem był nie kto inny tylko gitarzysta Cannibal Corpse. Pat O'Brien nie chciał współpracować z funkcjonariuszami i groził im nożem. Na szczęście mundurowi w porę go obezwładnili.Muzyk trafił do aresztu za włamanie i napaść na oficera policji.

Wytwórnia zespołu, Metal Blade jeszcze nie skomentowała sprawy

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.