Green Day zaprosił niepełnosprawną fankę na scenę

Jakub Gańko
10.02.2017 13:58
Green Day zaprosił niepełnosprawną fankę na scenę Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Billie Joe Armstrong kolejny pokazał, że wie, jak powinno się traktować fanów swojego zespołu. Zobaczcie nagranie z koncertu w Londynie.

Fajnie, jak zespół gra dobrą muzykę, która nam się podoba, ale jeszcze fajniej, kiedy potrafi pokazać szacunek dla swoich fanów i traktuje ich w wyjątkowy sposób. W końcu to oni zapewniają mu tak naprawdę dalszy byt, wskazane by więc było podchodzić do nich szczególnie. Właśnie tak, jak regularnie robi to Green Day.

Muzycy kalifornijskiej kapeli niejednokrotnie dawali już odczuć swoim fanom, jak ich uwielbiają. Do tradycji należy już wyłapywanie co bardziej oddanych miłośników zespołu i zapraszanie ich na scenę w trakcie koncertu. Billie Joe Armstrong powtórzył ten patent na występie w Londynie 8 lutego 2017 roku.

W trakcie wykonywania coveru „Knowledge” grupy Operation Ivy, wokalista zaczął rozglądać się po publiczności, szukając kogoś, kto wsparłby go grając na gitarze. W ten sposób wyłowił z tłumu młodą, niepełnosprawną kobietę o imieniu Rachel, która zgłosiła się do wejścia na scenę.

Zobaczcie fanowskie nagranie z tego poruszającego momentu:

Dziewczyna dostała dodatkowo od muzyka jego gitarę na pamiątkę. Choć Green Day przyzwyczaił nas już do zapraszania swoich fanów na scenę, trzeba przyznać, że to w dalszym ciągu piękny gest ze strony wokalisty. Występ w Londynie zamykał europejską odnogę trasy koncertowej promującej ostatnie wydawnictwo zespołu.

Grupa powróci do koncertowania dopiero w marcu 2017 roku, kiedy to wybierze się w dalsze tournée do Stanów Zjednoczonych związane z „Revolution Radio”.

A według Was zapraszanie fanów na scenę to fajny pomysł?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.