Grupa AC/DC opublikowała rzadkie nagranie "Highway To Hell" na swoim kanale na YouTube

18.07.2019 12:19
AC/DC 40-lecie Fot. . kadr z wideo YouTube: AC/DC - Thunderstruck (from Live at River Plate)

Zespół AC/DC świętuje 40. rocznicę albumu "Highway To Hell". Z tej okazji grupa opublikowała specjalne nagranie na swoim koncie na YouTube.

27 lipca 1979 roku światło dzienne ujrzał szósty studyjny album zespołu AC/DC "Highway To Hell", który okazał się najpopularniejszym w dorobku grupy. Obecnie w sieci roi się od plotek, które dotyczą powrotu zespołu na scenę. Ostatnie lata nie oszczędzały AC/DC. W 2016 roku wokalista zespołu Brian Johnson musiał zrezygnować z koncertowania ze względu na poważne problemy ze słuchem. W 2017 roku zmarł Malcolm Young, brat Angusa i gitarzysta rytmiczny w zespole.

AC/DC opublikował rzadkie nagranie "Highway To Hell"

Po długiej przerwie od mediów społecznościowych, grupa AC/DC opublikowała koncertowe nagrania kilku piosenek. Zdaniem fanów aktywność na kanale grupy to przedsmak ich kolejnego wydawnictwa. Teraz zespół opublikował rzadkie nagranie "Highway To Hell" z Countdown z 1979 roku.

Wideo zostało opublikowane z okazji 40-lecia wydania krążka "Highway To Hell". Klip pojawił się wcześniej na DVD zespołu w 2007 roku. Czy zespół szykuje dla fanów coś wyjątkowego? Miejmy nadzieję, że tak. Niedawno zespół zaktualizował swoje zdjęcie profilowe na Facebooku, które nawiązywało do rocznicy wydania płyty.

Przeczytaj także

AC/DC pojedzie na trasę koncertową?

Według doniesień "V-100" AC/DC ma wyruszyć na trasę jeszcze w tym roku. Podobno zespół ma ogłosić daty występów i oficjalne oświadczenie związane z powrotem na scenę. Ostatni koncert grupy odbył się 15 czerwca 2016 roku w Düsseldorfie.

Zobacz także: Powrót Briana Johnsona. Fani AC/DC są zaskoczeni [WIDEO]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.