Grzegorz Markowski nagrał nowy utwór z córką i raperami. Wróci jednak na scenę? [WIDEO]

25.11.2021 15:21
Patrycja i Grzegorz Markowscy Fot. VIPHOTO/East News

Posłuchajcie, jak brzmi najnowszy utwór raperów, którzy do współpracy zaprosili Patrycję i Grzegorza Markowskich.

Grzegorz Markowski poinformował swoich fanów, że z powodu pogarszającego się stanu zdrowia musi zrezygnować z koncertowania z Perfectem. Na luty 2020 były zaplanowane pożegnalne koncerty, ale z powodu pandemii ciągle są przekładane. Wokalista zapowiedział, że oprócz pojedynczych wydarzeń nie będzie wracać na scenę. Tymczasem nagrał nowy utwór razem z córką i raperami. Czy to oznacza, że jest szansa na powrót Markowskiego na scenę?

Polecamy

Grzegorz Markowski nagrał nowy utwór z córką i raperami. Wróci jednak na scenę? [WIDEO]

W utworze ''Więcej'' rapera L.U.C. oprócz Bisza i orkiestry Rebel Babe pojawili się Patrycja i Grzegorz Markowscy. Córka wokalisty Perfectu zdradziła w rozmowie z WP Gwiazdy, że ekologiczna tematyka piosenki oraz fakt, że nawiązuje do przeboju ''Chcemy być sobą'' sprawiło, że Markowskiego nie trzeba było długo namawiać do współpracy. 

Tatę niełatwo namówić ostatnio do jakiejkolwiek aktywności zawodowej. Ale gdy jest na tak, to dla mnie sygnał, że jest do czegoś absolutnie przekonany. I to uskrzydla. Na samym początku powiedziałam Łukaszowi, że wszystko będzie zależało od treści, jaką będziemy chcieli przekazać. I muzyki. Kiedy puściłam tacie tekst, który napisali z Biszem, nie wahał się nawet chwili. To było wspaniałe.

Czy to oznacza, że wokalistę uda nam się jeszcze zobaczyć na scenie, np. na koncercie rapera? Patrycja Markowska zaznaczyła, że nawet na planie teledysku jej ojciec nie mógł spędzać zbyt wiele czasu.

Jedyne, wobec czego był sceptyczny, to wspólne koncertowanie jesienią. W obecnych czasach muzykowanie jest dla niego ogromną przyjemnością, ale już duże zaangażowanie w promocję czy trasy koncertowe wręcz niemożliwe. Mieliśmy tego przedsmak w pracy nad klipem, kiedy tata zaznaczył, że przyjedzie co najwyżej na przysłowiowy kwadrans.

Posłuchajcie, jak prezentuje się utwór ''Więcej''. Singiel trafi na płytę ''Dialog 2'' nagraną przez L.U.C. & Rebel Babel.

Polecamy

Jak czytamy w opisie utworu, piosenka ''Więcej" zwraca uwagę na coraz poważniejszy problem globalnych zanieczyszczeń. Nawiązuje do słynnych słów "Chcemy być sobą", które śpiewał Grzegorz Markowski w Perfect adoptując je do hiperkonsumpcyjnej współczesności i gorących problemów społecznych związanych z social mediami.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.