Guns N' Roses wystąpią w Polsce! Legendarny zespół ogłosił koncert

06.04.2021 10:31
Guns N' Roses wystąpią w Polsce! Legendarny zespół ogłosił koncert Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

"Gunsi" powracają do naszego kraju! Zespół ogłosił letnią trasę koncertową i zapowiedział, że pojawi się w Warszawie w czerwcu 2022 roku. Znamy szczegóły imprezy. 

Guns N' Roses zagrają koncert w Polsce

Guns N' Roses powrócą do Polski w 2022 roku, by zagrać na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Tego wieczoru na scenie pojawi się także zdobywca nagrody Grammy, amerykański artysta Gary Clark Jr. 

Polecamy

Panowie z Guns N' Roses pojawią się w Warszawie już 20 czerwca 2022 roku. Tak jak wspomnieliśmy, ich supportem będzie Gary Clark Jr. Poniżej możecie zobaczyć plakat promujący imprezę:

Zespół Guns N' Roses wystąpi w składzie: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) i Melissa Reese (klawisze).

Na razie nie wiemy, ile będą kosztować bilety. Wiemy natomiast, że przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 7 kwietnia o 10:00 i potrwa do piątku, 9 kwietnia do 9:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpoczyna się w czwartek, 8 kwietnia o 10:00 i potrwa do piątku, 9 kwietnia do 10:00. Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 9 kwietnia o 10:00.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.