Guns N' Roses zagrał "Dead Horse" pierwszy raz od 26 lat [WIDEO]

25.10.2019 12:35
Guns N' Roses|undefined Fot. . I Zorstan/DYDPPA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

"Dead Horse" to piosenka, która znalazła się na albumie "Use Your Illusion I". Płyta została wydana w 1991 roku. Zespół postanowił zaskoczyć fanów na koncercie. 

"Use Your Illusion" to zestaw dwóch albumów Guns N' Roses, który został wydany w 1991 roku. Na krążkach znalazły się zarówno ballady jak i utwory hardrockowe. Kapela była pierwsza, która wydała dwie płyty tego samego dnia. Na albumach znalazły się takie numery jak "Knockin' On Heaven's Door" autorstwa Boba Dylana, "Don't Cry", która była pierwszą piosenką napisaną przez zespół czy "You Could Be Mine" - utwór znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Terminator 2". Na "Use Your Illusion I" pojawiła się piosenka zatytułowana "Dead Horse", którą zespół ostatni raz zagrał w Argentynie w 1993 roku. 

Guns N' Roses zagrał "Dead Horse" pierwszy raz od 26 lat [WIDEO]

23 października 2019 roku Guns N' Roses zagrał koncert w Oklahomie. Kapela wystąpiła na Chesapeake Energy Arena i postanowiła zaskoczyć publiczność. Zespół wykonał "Dead Horse" po raz pierwszy od 1993 roku. Fani, którzy pojawili się na koncercie byli zaskoczeni. Oczywiście jedna z obecnych tam osób postanowiła uwiecznić ten moment. Nagranie tuż po koncercie pojawiło się w sieci: 

Przeczytaj także

Guns N' Roses jest obecnie na trasie koncertowej "Not In This Lifetime...", która zakończy się 2 listopada 2019 roku koncertem w Las Vegas. Od dłuższego czasu krąży wiele plotek o tym, że kapela pracuje nad najnowszym albumem. Mimo że Slash potwierdził tę informację, narazie nie znamy konkretnej daty premiery płyty. 

Zobacz także: Slash szczerze o uzależnieniu od alkoholu: Teraz płacę za swoje błędy 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.