Slash potwierdził, że Guns N' Roses rozpoczął pracę nad nowym albumem. Kiedy możemy spodziewać się płyty?

29.05.2019 15:33
Guns N' Roses nowy album|undefined Fot. : shutterstock.com

Slash udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat prac nad najnowszą płytą Guns N' Roses. Kiedy możemy się jej spodziewać? 

Od momentu, kiedy świat obiegła informacja o reaktywacji Guns N' Roses, fani zastanawiają się, kiedy pojawi się nowy album. Co chwilę pojawiają się różne informacje o najnowszym krążku, ale czy któreś z nich są prawdziwe? Jeszcze w 2017 roku członkowie zespołu przyznali, że jest taki pomysł, ale fani nie poznali żadnych konkretów. Tym razem jest zupełnie inaczej. Slash nie chciał dłużej trzymać fanów w niepewności i skomentował całą sprawę.

Nowy album Guns N' Roses

Gitarzysta Guns N' Roses udzielił wywiadu dla 101 WRIF i wyznał fanom prawdę. Wyjaśnił także, dlaczego wcześniej nie był do końca skory do rozmowy na temat nowej płyty Gunsów:

Chodzi o to, że wtedy jeszcze niczego nie zrobiliśmy, a ja nie lubię mówić o takich rzeczach. Wiesz, jak ludzie promują g*wno i okłamują innych? Po prostu chciałem być szczery, bo nie do końca było wiadomo co będziemy robić. Ale w tym momencie sprawy maja się inaczej i już rozpoczęliśmy pracę nad materiałem. Proszę bardzo!
Przeczytaj także

Gitarzysta przyznał również, że czuł się lekko sfrustrowany, kiedy świat obiegło zdjęcie, na którym rzekomo był jego zestaw gitarowy w domu Axla w Malibu:

Powstała plotka, że tam byłem, ale pojawiła się ona tuż przed tym zanim zdążyłem się pojawić. Myślałem sobie "Jezu, to jest strasznie irytujące". Ale jestem podekscytowany tym, co nasz czeka więc to naprawdę będzie świetne.

Zespół ma powrócić do prac nad nowym albumem po zakończeniu jesiennej trasy. Kiedy możemy się spodziewać gotowego krążka? Tego jeszcze nie wiadomo. 

Zobacz także: Zespół Guns N' Roses pozwał browar, bo nie spodobała im się nazwa piwa

 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.