Gwiazda disco polo udawała Ozzy'ego Osbourne'a w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jurorzy bili brawa na stojąco

21.09.2020 11:19
Ozzy Osobourne|north Fot. Splash News/EAST NEWS

Czadoman udawał Ozzy'ego w ostatnim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jurorzy byli zachwyceni metamorfozą gwiazdy disco polo.

To co dziwne i niezrozumiałe przyciąga. Tak właśnie można opisać fenomen programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym znane osobistości udają gwiazdy muzyki. Sam pomysł jest dosyć dziwny, patrząc też na charakteryzację niektórych osób można mieć potem koszmary nocne. W ostatnich odcinku programu gwiazda disco polo, Czadoman, musiała wcielić się w Księcia Ciemności. Jak wypadł cover "Mam, I'm coming home".

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Gwiazda disco polo udawała Ozzy'ego Osbourne'a. Jurorzy bili brawa na stojąco

Czadoman jest jednym z faworytów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a jego cover Ozzy'ego został nagrodzony owacjami na stojąco. Trzeba przyznać, że uczestnik świetnie podrobił charakterystyczną barwę głosu wokalisty Black Sabbath oraz jego manierę na scenie. Zresztą przekonajcie się sami!

Przeczytaj także

 

W poprzednim odcinku Czadoman udawał Felicjana Andrzejczaka, zaśpiewał "Jolka, Jolka pamiętasz" i również zachwycił jurorów swoim występem. Może powinien porzucić disco polo na rzecz bardziej rockowych brzmień?

Zobacz także: Marcel Sabat jako Ozzy Osbourne i Mariusz Ostrowski jako Roger Waters w Twoja twarz brzmi znajomo

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.