Marcel Sabat jako Ozzy Osbourne i Mariusz Ostrowski jako Roger Waters w Twoja twarz brzmi znajomo

Justyna Kierzkowska
25.09.2017 11:38
Marcel Sabat jako Ozzy Osbourne i Mariusz Ostrowski jako Roger Waters w Twoja twarz brzmi znajomo Fot. kadr z wideo

Czy polskim aktorom udało się sprostać zadaniu i wiernie odtworzyć zagranicznych muzyków? Zobaczcie, jak wyglądały ich występy.

Producenci Twoja twarz brzmi znajomo bardzo często sięgają po zagranicznych muzyków, nie tylko popowych, ale także rockowych i metalowych. W czasie kilku edycji programu mieliśmy już okazję oglądać m.in. Pawła Jesionowskiego w roli Tilla Lindemanna z grupy Rammstein, Jamesa Hetfielda odegranego przez Krzysztofa Kwiatkowskiego oraz Freddiego Mercury'ego w wykonaniu Sławomira Zapały. Na scenie pokazali się także długowłosy Bruce Dickinson Michała Grobelnego i Dave Gahan w wydaniu Radosława Pazury.

Tym razem publiczność zgromadzona w studiu po raz drugi miała okazję sprawdzić, czy da się wiernie odtworzyć charyzmatycznego Ozzy'ego Osbourne'a. Za króla nietoperzy został przebrany Marcel Sabat, który zaśpiewał kawałek „Dreamer” z 2001 roku. Ozzy Osbourne „pojawił się” już w Twoja twarz brzmi znajomo w listopadzie 2015 roku. Wcieliła się w niego Natalia Szroeder, która zaprezentowała utwór „Paranoid” z repertuaru Black Sabbath. Kto z tej dwójki według Was lepiej udaje wokalistę?

W tym samym odcinku widzowie zobaczyli także Rogera Waterska, którego odtworzył znany z „Czasu Honoru” Mariusz Ostrowski. Aktor zaprezentował utwór „Another Brick In The Wall” Pink Floyd. 

Myślicie, że muzycy byliby dumni z takiego wykonania?

 

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.