Harry Styles powraca z nowym albumem. "Harry's House" to muzyczna podróż w czasie

20.05.2022 12:22
Harry Styles Fot. Invision/Invision/East News

Jak brzmi najnowszy album Harry'ego Stylesa? Album "Harry's House" na pewno przypadnie do gustu fanom intymnych brzmień w klimacie retro.

Harry Styles wydał 20 maja 2022 swój najnowszy album "Harry’s House". Jest to trzeci solowy studyjny krążek i pierwsza muzyka jaką zaprezentował od 2019 roku, kiedy wydał album "Fine Line". Jak prezentuje się najnowsze wydawnictwo Harry'ego Stylesa?

Polecamy

Harry Styles powraca z nowym albumem. "Harry's House" to muzyczna podróż w czasie

Płyta "Harry’s House" zawierała 13 utworów i została nagrana w różnych częściach Wielkiej Brytanii, Los Angeles i Tokio na przestrzeni 2020 i 2021 roku. Solowy dorobek byłego członka One Direction brzmi bardzo retro i słychać, że artysta inspiruje się takimi twórcami, jak chociażby David Bowie. Płyta "Harry's House" jest bardzo intymna i rzeczywiście najlepiej jest słuchać w domu wieczorową porą.

Krążek zaczyna się od tanecznego "Music for a Sushi Restaurant", na albumie znajdziemy rozmarzone piosenki, takie jak "Grapejuice", "Little Freak", "Matilda" czy utwory, które zaskoczą fanów mocniejszych brzmień - mowa o "Daylight" czy "Satellite".

Na pierwszy singiel wybrano kompozycję "As It Was", który na YouTubie ma już prawie 130 mln wyświetleń.

W pisaniu towarzyszyli cenieni przez Harry’ego muzycy i przyjaciele, z którymi współpracował przy poprzednich albumach – Kid Harpoon, Tyler Johnson i Mitch Rowland.

Posłuchajcie, jak brzmi "Harry's House":

Posłuchaj podcastu

Harry Styles stał się jednym z najbardziej wpływowych artystów muzycznych. Jego debiutancki album solowy, zatytułowany "Harry Styles", stał się jednym z dziesięciu najlepiej sprzedających się albumów roku na świecie i wśród artystów płci męskiej miał największą sprzedaż w pierwszym tygodniu w historii.

Jego drugi album, "Fine Line", znalazł się na szczycie listy Billboard 200 tuż po wydaniu, czyniąc go drugim numerem jeden w Stanach Zjednoczonych i przechodząc do historii list przebojów, dzięki największej tygodniowej sprzedaży jako solowy artysta w Wielkiej Brytanii od czasu, gdy Nielsen Music zaczął elektronicznie śledzić dane o sprzedaży w 1991 roku.

Podczas kariery solowej zdobył prestiżowe wyróżnienia, w tym dwie nagrody BRIT, nagrodę Grammy, Ivor Novello Award, American Music Award i wiele innych na całym świecie, a także był pierwszym mężczyzną na okładce magazynu Vogue.

Harry Styles zagra koncert w Polsce

Harry Styles jest również znany jako artysta dający niesamowite występy na żywo. Muzyk już niedługo zaprezentuje się przed polską publicznością i zagra 18 lipca 2022 w krakowskiej Tauron Arenie. Koncert jest wyprzedany.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.