Hity Phila Collinsa i Perfectu w wykonaniu nastolatów w talent show

Aleksandra Degórska
14.01.2019 13:39
The Voice Kids 2|undefined Fot. kadr z wideo

Jak jurorzy zareagowali na młodych uczestników The Voice Kids, którzy zaśpiewali przeboje Phila Collinsa oraz Perfectu?

Phil Collins ma na swoim koncie tyle radiowych hitów, że nic dziwnego, iż co rusz pojawiają się covery jego utworów. Nawet młode pokolenie chętnie sięga po twórczość muzyka Genesis, nic zatem dziwnego, że również w programie The Voice Kids jedna z uczestniczek wybrała przebój "Against All Odds".

The Voice Kids 2: Nastolatka zaśpiewała przebój Phila Collinsa

Utwór "Against All Odds" ukazał się w 1984 roku i pojawił się w filmie "Przeciw wszystkim". Jednym z najsłynniejszych coverów jest wersja Mariah Carey. Młoda uczestniczka The Voice Kids zainspirowała się interpretacją Carey, dzięki czemu pochwaliła się dużą skalą głosu.

Posłuchajcie, jak w przeboju Phila Collinsa wypadła kilkunastoletnia Julia Chmielarska. Czy dziewczyna przekonała do siebie jurorów?

The Voice Kids 2: "Kołysanka dla nieznajomej" Perfectu w wykonaniu nastolatka

W programie nie zabrakło również rockowego akcentu. Jeden z uczestników wykonał "Highway to Hell" AC/DC, zaś Dominik Ciach sięgnął po "Kołysankę dla nieznajomej" grupy Perfect. Chociaż nastolatek mocno się stresował, to jednak przekonał do siebie część jurorów.

Rockowe piosenki w dziecięcym talent show

Młodzi wykonawcy chętnie biorą się za rockowe piosenki m.in. Queen czy Paramore. Natomiast kilkunastoletnia Roksana Węgiel wykonała utwór Prince'a i zwyciężyła w pierwszej edycji programu The Voice Kids, jak również reprezentowała Polskę w Eurowizji Junior i okazała się być najlepszą wykonawczynią.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.