Hollywood Undead w „Dniu Zmarłych”

Magda Słomka
11.02.2015 14:14
Hollywood Undead w „Dniu Zmarłych” Fot. Awais, Pacific Coast News / EAST NEWS

Nowy krążek amerykańskiego zespołu będzie nosił nazwę „Day Of The Dead”. Obejrzyjcie zapowiedź grupy i sprawdźcie szczegóły dotyczące nowej płyty!

Hollywood Undead wyda swój piąty studyjny album - „Day Of The Dead” - już 31 marca 2015 roku! Płyta jest następczynią longplaya „Notes From The Underground” który ukazał się w 2013 roku. Obejrzyjcie zwiastun nowego krążka!

Zespół po kolei ujawni pięć kawałków pochodzących z płyty, zaczynając od utworu „Usual Suspects”, który usłyszymy już 17 lutego 2015 roku.

Kapela planuje specjalną trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, podczas której będzie występować w małych lokalach. Co z tego, skoro Hollywood Undead wystąpi na małej scenie Impact Festival 2015 w Łodzi już 9 czerwca 2015 roku!

Jeśli nie możecie się już doczekać nowej płyty i koncertu, przypomnijcie sobie pierwszą piosenkę, która promuje najnowszy krążek Hollywood Undead, „Day Of The Dead”!

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.