Horror z muzykami Slayera, Lamb Of God i Morbid Angel

Mateusz Boronczyk
10.09.2015 17:56
Horror z muzykami Slayera, Lamb Of God i Morbid Angel Fot. kadr z wideo

W „Hairmetal Shotgun Zombie Massacre: The Movie” oprócz muzyków będziemy mogli zobaczyć młodą hairmetalową kapelę, narkotyki, alkohol, cmentarz i armię zombie. Zobaczcie zwiastun filmu.

Na początku września 2015 roku dowiedzieliśmy się o horrorze klasy B „Deathgasm”, a już przychodzi nam poznać jego konkurenta. Film nie jest żadnym żartem. Reżyserem jest Joshua Allan Vargas, który nagrywał teledyski dla takich wykonawców jak Down czy Soil. Za scenariusz odpowiada Justin Whitney. Obaj pracowali nad horrorem 11 lat. 

Jak wygląda trailer produkcji? 

Data premiery nie jest jeszcze znana. Twórcy solidnie się postarali i zaangażowali do współpracy Toma Arayę ze Slayera, Randy’ego Blythe'a, wokalistę Lamb Of God oraz Davida Vincenta, byłego frontmana Morbid Angel.

Za ścieżkę dźwiękową odpowiada wokalista Tim „Ripper” Owens znany z takich zespołów jak Judas Priest czy Iced Earth oraz gitarzysta Marzi Montazeri, który obecnie gra w Philip H. Anselmo & The Illegals.

Zobaczcie wideo z produkcji filmu.

Produkcja ma być komediowym horrorem klasy B. Fabuła opierać się ma na młodej hairmetalowej kapeli nazwanej Witches’ Lips. Zespół starając się znaleźć swoją drogę na szczyt postanawia nagrać debiutancki materiał w przerażającej chatce znajdującej się na środku cmentarza.

Coś jednak jak zawsze musi pójść nie tak. Przez duże ilości marihuany, kokainy i alkoholu, zespół otwiera magiczne wrota pozwalające demonom opętać okoliczne trupy. Teraz grupa oprócz podpisania kontraktu płytowego musi zmierzyć się z walką o przeżycie. 

Zobaczcie gościnne występy Randy’ego Blythe i Davida Vincenta.

Poniżej, reżyser Joshua Varga zaprezentował działanie jednej z broni przedstawionych w filmie, czyli gitaro-miotacza ognia.

Oprócz wyżej wspomnianego filmu i „Deathgasm”, powstaje jeszcze inna produkcja mocno związana z rockiem i metalem. „Gutterdämmerung” swoją premierę będzie miał na przełomie 2015 i 2016 roku i wystąpią w nim tacy wykonawcy jak Volbeat, Jesse Hughes z Eagles Of Death Metal, Lemmy z Motorhead, Tom Araya ze Slayera, Iggy Pop czy Henry Rollins. 

Jak Wam się podoba zwiastun „Hairmetal Shotgun Zombie Massacre: The Movie”?

Mateusz Boronczyk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.