Hunter udostepnił nowy utwór „kim”

Aleksandra Degórska
12.10.2017 15:14
Hunter udostepnił nowy utwór „kim” Fot. kadr z wideo

Oto najnowszy kawałek zespołu, do którego powstał intrygujący teledysk.

4 listopada 2016 roku ukazała się ostatnia płyta Huntera zatytułowana „NieWolnOść”, która stała się następcą krążka „Imperium” z 2013. Najpierw poznaliśmy tytułowy utwór, przy czym zespół udostępniał kolejne kompozycje i w konsekwencji cały album trafił do sieci za darmo. Co więcej powstały klipy do numerów „Niewesołowski” oraz „RiPosta DrugoKlasisty”, w którym pojawiły się kadry z koncertu zespołu.

Rok 2017 obfituje w wiele koncertów kapeli, ale artyści znaleźli czas na stworzenie czegoś nowego. Zespół opublikował bowiem utwór „kim”. Do kompozycji powstał teledysk, za który odpowiadają Pit & Saimon. W klipie widzimy zespół wykonujący utwór, przy czym dominują mocne, kolorowe światła, które dosłownie oślepiają widza. Natomiast za miksem dźwięku stoi Maurycy „Mauser” Stefanowicz.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten teledysk:

Zespół zobaczymy już niebawem w krakowskim klubie Studio, który powraca na kulturalną mapę Krakowa. Pierwszym koncertem, który odbędzie się w tym obiekcie jest właśnie występ Huntera 20 października 2017.

Zobaczcie, gdzie jeszcze wystąpi grupa:

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.