Iron Maiden opłaci operacje i leczenie byłego wokalisty. Paul Di'Anno porusza się na wózku

AKTUALIZACJA 22.06.2022 22.06.2022 16:32
AKTUALIZACJA 22.06.2022 22.06.2022 16:32
Iron Maiden Fot. LF/EAST NEWS

Wokalista ma od lat problemy ze zdrowiem i dzięki pomocy Iron Maiden będzie mógł w końcu przejść operacje. 

Paul Di'Anno był pierwszym wokalistą Iron Maiden, którego możemy usłyszeć na albumach "Iron Maiden" z 1980 roku i na "Killers" wydanej rok później. Po tym Steve Harris i manager zespołu zdecydowali, że nie będą dłużej współpracować z wokalistą ze względu na jego zbyt rozrywkowy tryb życia. Wiele lat później to właśnie Iron Maiden pomaga Di'Anno.

Polecamy

Iron Maiden opłaci operacje i leczenie byłego wokalisty. Paul Di'Anno porusza się na wózku

Paul Di'Anno przebywa obecnie w Chorwacji i czeka na 3 operacje kolan, po których musi przejść leczenie. W związku z tym zorganizowano odpowiednią zbiórkę. Stworzył ją Kastro Pergjoni, który jest właścicielem pubu Cart & Horses w Stratford w Londynie, gdzie w 1976 roku zespół Iron Maiden zagrał swój pierwszy koncert. To właśnie on poinformował, że zbiórka zostanie zamknięta, bo operacje oraz leczenie zostało opłacone przez zespół. 

Jestem bardzo podekscytowany, że mogę ogłosić, iż Iron Maiden zgodził się uprzejmie pokryć pozostałe koszty operacji oraz leczenia Paula Di'Anno. Iron Maiden to nie tylko najlepsza kapela na Ziemi, ale też zespół, który ma dobre serce. W związku z tą rewelacyjną informacją zamykam 21 czerwca 2022 zbiórkę. 

Jeszcze w 2020 roku Paul Di'Anno wyznał, że zapadł na sepsę, gdy przebywał w Argentynie. Wokalista miał przejść operację kolana ze względu na liczne wypadki motocyklowe, jednak choroba to uniemożliwiła. Z tego powodu przez ostatnie lata muzyk poruszał się na wózku.  

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.