Jak Foo Fighters wyobraża sobie świat po wojnie? Śmierć i zniszczenie w najnowszym klipie "Waiting On A War"

20.01.2021 09:45
Foo Fighters Fot. PJP photos/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Grupa Foo Fightres podzieliła się z fanami nowym klipem do singla "Waiting On A War". To smutny obraz zniszczeń, bólu i strachu, który niesie ze sobą wojna. 

Muzycy z  Foo Fighters prężnie promują swój 10. album studyjny, który ukaże się już wkrótce. Artyści publikowali do tej pory trzy single, którymi zaspokoili nieco ciekawość fanów. Ostatni z nich to "Waiting on a War", który doczekał się także teledysku.

Foo Fighters z nowym klipem do "Waiting On A War"

Utwór powstał dzięki córce Dave'a Grohla, Harper. Artysta napisał dla niej  piosenkę po rozmowie, która niezwykle go poruszyła. Okazuje się, że dziewczynka mimo młodego wieku, myśli o wojnie i zdaje sobie sprawę z jej wyniszczających skutków. Grohl podkreśla, że kiedy był mały, również bał się zagłady.

Polecamy

Ból, strach i smutek, ale jednocześnie nadzieja na pokój przepełnia tekst piosenki, który został świetnie zobrazowany klipem. Mroczny świat w teledysku ukazuje okropność wojny i przeplata się z obrazami wspomnień nastolatków z czasów, kiedy życie toczyło się własnym rytmem.

Teledysk do "Waiting on a War" możecie obejrzeć poniżej:

Foo Fighters "Medicine at Midnight". Kiedy premiera płyty?

10. płyta studyjna Foo Fighters "Medicine at Midnight" ukaże się już 5 lutego 2021 roku. Album będzie zawierał 37 minut nowej muzyki zespołu.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.